mapa strony   |
SmodCMS

Gimnazjalne zmagania - ZS Gołąbki

Dnia 1 czerwca 2010 r. uczniowie klas III z Zespołu Szkół w Gołąbkach pojechali na Gimnazjadę do Zespołu Szkół im. Władysława Tatarkiewicza w Radoryżu Smolanym. Mieli tam możliwość zmierzenia swoich sił w różnorodnych rozgrywkach sportowych, konkurencjach wiedzowych i artystycznych. Największe sukcesy odnieśli nasi lekkoatleci w konkurencjach biegowych tj. bieg sztafetowy 4x300m. Drużyna w składzie: E. Świderska, K. Lotek, P. Borkowski, M. Zalewski zajęła II miejsce. W biegu na 100 m uczennica Emilia Świderska zajęła II miejsce. Uczennica Agnieszka Wysokińska zajęła również II miejsce, tym razem był to konkurs z j. angielskiego. Gimnazjaliści brali udział także w wielu innych konkurencjach tj. karaoke, turniej piłki plażowej i piłki nożnej. Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi koszulkami z logo szkoły i drobnymi gadżetami. Gospodarze (uczniowie szkoły średniej ) czuwali nad sprawnym przebiegiem imprezy, chętnie oprowadzali po Zespole Szkół, odpowiadali na pytania nurtujące naszych uczniów. Dla niektórych była to wycieczka, która przeświadczyła o wyborze przyszłej szkoły średniej. Uczniowie wrócili do domów bardzo zadowoleni.

Gmina Łuków - przetargi

Opublikowano dnia: 2010-06-09 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe