mapa strony   |
SmodCMS

Medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików - ZS Zalesie

25 września w Radomsku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. Zawody te zaliczane są do programu współzawodnictwa dzieci i młodzieży pod patronatem Ministerstwa Sportu. W turnieju uczestniczyło 152 zawodników reprezentujących 4 województwa: łódzkie, świętokrzyskie, podkarpackie i lubelskie. Wśród klubów reprezentujących nasze województwo startował LZS "Orzeł" Zalesie. Zapaśnicy z Zalesia zajęli drużynowo 12 miejsce. Indywidualnie po bardzo dobrych walkach o medale walczyli Łukasz Skwarek i Gagik Koczarjan. Łukasz w walce o brąz przegrał z zawodnikiem z Piotrkowa Trybunalskiego a Gagik po bardzo efektownej walce pokonał zawodnika z Zamościa zdobywając brązowy medal.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-09-29 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2010-09-29