mapa strony   |
SmodCMS

Udane zawody dla zapaśniczek z Zalesia - ZS Zalesie

W minioną niedzielę w Rakowie w Województwie Świętokrzyskim odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w zapasach. W turnieju startowały zawodniczki z 14 klubów zapaśniczych z czterech województw: łódzkiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. W turnieju walczyły zawodniczki naszej gminy reprezentujące LZS "Orzeł" Zalesie : Aleksandra Porębska, Magdalena Trojanowska, Karolina Sadło. Zawodniczki z Zalesia indywidualnie zdobyły dwa medale. Aleksandra Porębska w walce finałowej przegrała z zawodniczką Szumną Natalią "Suples" Kraśnik zdobywając medal srebrny a w walce o medal brązowy Karolina Sadło pokonała zapaśniczkę Karolinę Krawczyk „ Suples” Kraśnik. Gratulujemy zwyciężczyniom i trzymamy kciuki podczas następnych startów, które już niebawem.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-10-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe