mapa strony   |
SmodCMS

Mistrzostwa woj. lubelskiego w zapasach w stylu klasycznym - ZS Zalesie

11. grudnia w hali zapaśniczej klubu sportowego „Cement – Gryf” Chełm odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego kadetów, młodzików i dzieci w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach startowali również zawodnicy z Gminy Łuków reprezentujący LZS „Orzeł” Zalesie: Hubert Krasuski, Cezary Szczygielski, Wojciech Bajora, Tobiasz Szczygielski, Gagik Koczarjan. Zapaśnicy z Zalesia bardzo dobrze zaprezentowali się podczas turnieju zdobywając cztery medale. W kategorii wiekowej kadetów srebrny medal wywalczył Gagik Koczarian. Wśród młodzików zapaśnicy „Orła” Hubert Krasuski i Tobiasz Szczygielski również zdobyli srebrne medale. Złoto wywalczył w najmłodszej kategorii wiekowej Cezary Szczygielski.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2010-12-13 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2010-12-13