mapa strony   |
SmodCMS

Sukces naszych uczniów w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy BRD - ZS Krynka

19 kwietnia okazał się szczęśliwy dla drużyny z naszego gimnazjum, która zdobyła I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym organizowanego w Gimnazjum w Gołąbkach. Michał Pasik i Jakub Jurek z kl. III a oraz Jakub Szczygieł z kl. III b okazali się najlepsi na torze przeszkód i znakomicie przygotowani do zadań testowych. W Konkursie wzięło udział 11 szkół gimnazjalnych z Powiatu Łukowskiego. II miejsce zajęli uczniowie z ZS w Strzyżewie, a III miejsce Gimnazjum w Trzebieszowie. W klasyfikacji indywidualnej zwyciężył uczeń naszego gimnazjum- Michał Pasik. Zwycięskie drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody, dyplomy oraz puchar dla szkoły. Kolejny etap- wojewódzki odbędzie się 14 maja w Józefowie nad Wisłą. Gratulujemy sukcesu p. Bogusławie Kędziora, która od wielu lat przygotowuje młodzież do tego turnieju, przez co z powodzeniem propaguje wiedzę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-04-20 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2011-04-20