mapa strony   |
SmodCMS

Aleksandra Goławska z Gołaszyna brązową medlistką Mistrzostw Polski Kickboxing

W dniach 13-15maja 2011 roku w Bielsko- Białej odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxing Kadetów w których wzięło udział 5 zawodników PTS ŁUKPLAST Łuków . Z łukowskich zawodników najlepiej spisał się Vischan Mamthanow , który w kategorii do 47 kg zdobył złoty medal w formule kick light i srebrny medal w semi contact. Najwięcej medali ( dwa srebrne i brązowy) wywalczyła Aleksandra Wójtowicz, która zdobywając srebrny medal w kat. do 60 kg semi contact obroniła wywalczony w ubiegłym roku tytuł wicemistrzyni kraju. Brązowy krążek przypadł w udziale najmłodszej w łukowskiej ekipie Aleksandrze Goławskiej z Gołaszyna( semi contact 47 kg). Dobrze zaprezentowała się Aleksandra Wierzchowska ( 55 kg semi contact) ale jej nie udało się stanąć na podium . O dużym pechu może mówić Mateusz Goławski ( brat Oli - 57 kg semi i light contact) , który w obu formułach już pierwszych walkach trafił na późniejszych medalistów ( w semi na obrońcę tytułu ze Świdnika, a w light na tegorocznego mistrza kraju w tej kategorii) . Pomimo mniejszej ilości medali podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego wypadli lepiej niż przed rokiem ( w 2010 roku zdobyli 9 medali ale wówczas zabrakło złotego medalu).

Gmina Łuków

w środku Mateusz Goławski ( Łuków)i i Michał Czerwiński( Łódź) ze swoimi sekundantami po morderczym pojedynku w kategorii do 57 kg light contact