mapa strony   |
SmodCMS

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach młodzików - ZS Zalesie

W sobotę 21 maja w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Zalesiu odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach młodzików w stylu klasycznym. Zawody zostały przeprowadzone dzięki pomocy finansowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie. Patronat honorowy objął Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała dyrektor Zespołu Szkół Grażyna Grula.

• LZS „Orzeł” Zalesie,

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajął „Agros” Zamość, drugie „Tajfun” Ruda Huta a trzecie „Olimp” Janów Lubelski.

Reprezentujący naszą gminę zawodnicy LZS „Orzeł” Zalesie zajęli 7 miejsce. Indywidualnie zapaśnicy z Zalesia wywalczyli 5 medali. Złote medale zdobyli: Cezary Szczygielski, Osiak Piotr ; srebrny: Wielgosz Rafał: brązowe: Krasuski Hubert, Szczygielski Tobiasz.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-05-23 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2011-05-23