mapa strony   |
SmodCMS

Sukcesy zapaśników z Zalesia - ZS Zalesie

W dniach 17-19.04. w Chełmie odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy w stylu klasycznym i w zapasach kobiet. W zawodach wzięło udział 13 klubów w rywalizacji kobiet oraz 19 zespołów w stylu klasycznym mężczyzn. W turnieju walczyli również zapaśnicy i zapaśniczki z Zalesia: Marta Maksim, Patrycja Sadło, Karolina Sadło, Agnieszka Romańczyk, Konrad Soćko, Marcin Kazimierczak, Konrad Sadło, Łukasz Krasuski, Gagik Koczarian. W rywalizacji klubowej zawodniczki zajęły 8 miejsce, zawodnicy zaś 14.
W klasyfikacji indywidualnej największy sukces odniosła Marta Maksim zdobywając brązowy medal w kategorii do 40 kg. Po wielu trudach w walce o brązowy medal, Marta pokonała zawodniczkę ze Szczuczyna. Na zajęcie miejsca na podium i brązowy medal miał szansę również Łukasz Krasuski, który jednak przegrał z zawodnikiem z Piotrkowa. Dla większości zawodników z Zalesia start na zawodach w Chełmie był debiutem na turnieju międzynarodowym.

Gmina Łuków - foto

Marta Maksim Brązowa medalistka zawodów

Gagik Koczarian k. niebieski

Łukasz Krasuski k.czerwony

drużyna UKS Zalesie

Opublikowano dnia: 2009-04-24 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2009-04-24