mapa strony   |
SmodCMS

Bokser z Gołaszyna

W dniach 29- 30 października 2011 roku w Chełmie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Boksie. W turnieju dobrze zaprezentował się nasz zawodnik Mateusz Goławski z Gołaszyna. Wychowanek trenera Zenona Pawlikowskiego zajął III miejsce w kategorii do 62 kg. W półfinale przegrał stosunkiem głosów 2:1 z Pawłem Sitkiem z klubu Champion Warszawa. Co prawda nie udało mu się zakwalifikować do Mistrzostw Polski ( awansowało po dwóch zawodników w każdej kategorii) ale zdobył dla klubu ŁKS „ Orlęta” Łuków punkty we Współzawodnictwie Sportowym Dzieci i Młodzieży za 2011 rok. Był to już trzeci start zawodnika z łukowskiej sekcji bokserskiej, która funkcjonuje od niespełna roku. Treningi grupy zaawansowanej odbywają się na obiektach OSiR przy ul. Browarnej w Łukowie w poniedziałki od godz. 19.15. W chwili obecnej istnieje możliwość zapisania się do tej sekcji.