mapa strony   |
SmodCMS

Kolejne sukcesy zapaśników naszej gminy

W sobotę 24 marca w Strupinie koło Chełma odbył się II Rzut Ligi Województwa Lubelskiego w Zapasach Młodzików i Dzieci w stylu klasycznym. W zawodach wystartowały czołowe kluby zapaśnicze naszego województwa; Cement – Gryf Chełm, Olimp Janów Lubelski, Pogoń Czartowczyk, Tajfun Ruda Huta, UKS Strupin. W turnieju wystartowało również 12 zapaśników z naszej gminy uczniowie Szkół Podstawowych z Dąbia i Gołaszyna oraz Zespołu Szkół w Zalesiu.

W rywalizacji indywidualnej zawodnicy naszej gminy zdobyli 5 medali:

• medle złote wywalczyli – Osiak Piotr, Rafał Wielgosz
  • medale srebrne – Szczygielski Tobiasz, Krasuski Hubert
  • medale brązowe – Chmielewski Cezary, Rola Sebastian

Dzięki bardzo dobrym startom indywidualnym zawodnicy z UKS – u Zalesie zajęli II miejsce w rywalizacji klubowej w której zwyciężył Cement – Gryf Chełm a miejsce III zajął Olimp Janów Lubelski.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2012-03-28 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe, Informacje