mapa strony   |
SmodCMS

V edycja Gminnych Biegów Przełajowych „Jesienny liść” - SP Świdry

W jesienny, trochę mglisty dzień 22 października 2012 roku w Szkole Podstawowej w Świdrach odbyła się V edycja Gminnych Biegów Przełajowych „JESIENNY LIŚĆ”. Na starcie stanęło ponad 85 uczestników z 4 szkół Gminy Łuków. Świetnie przygotowane trasy biegowe prowadziły ścieżkami przez las położonego niedaleko szkoły. Na ośmiu dystansach rywalizowali uczniowie z klas I – VI, a były to dystanse od 400 do 1000 m.

• 1000 m. klasa VI chłopcy Damian Sosnowski Szkoła Podstawowa w Świdrach

Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Świdrach, którzy na 8 konkurencji biegowych wygrali 7 i dodatkowo zajmowali miejsca drugie i trzecie. Klasyfikację drużynową wygrała Szkoła Podstawowa w Świdrach zdobywając 34 punkty, drugie miejsce Szkoła Podstawowa w Gołaszynie i Gołąbkach, trzecie Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Łukowskim.

Uczestnicy biegów otrzymali: medale, dyplomy, statuetki i maskotki. Szkoły za rywalizację drużynową otrzymały puchary.

Nagrody zostały zakupione z funduszu Uczniowskiego Klubu Sportowego „SMYK”. Podczas imprezy uczestnicy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku zorganizowanego przez Radę Rodziców.

Nad bezpieczeństwem zawodników na trasach biegowych czuwali Młodzieżowi Organizatorzy Sportu.

V edycja Gminnych Biegów Przełajowych „JESIENNY LIŚĆ” została zorganizowana przez opiekuna Uczniowskiego Klubu Sportowego panią Jolantę Conkała.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-10-26 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2012-10-26