mapa strony   |
SmodCMS

Podwójny sukces mieszkanki Sięciaszki Pierwszej Aleksandry Kopeć

W dniach 23-24.03.2013r. na pływalni w Kraśniku odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat. W zawodach wzięli udział zawodnicy MKS „Delfinek” Łuków: Aleksandra Kopeć, Milena Zarzycka, Aleksandra Lada, Paulina Sosnowska, Adrian Borkowski, Bartosz Chromiński.

Nasza 13- letnia pływaczka Aleksandra Kopeć mieszkanka Sięciaszki Pierwszej po raz kolejny nie zawiodła. Dwa razy triumfowała na pływanych przez siebie dystansach, zdobywając 2 złote medale. Pierwszego dnia zawodów Ola wygrała wyścig na 100 m stylem klasycznym, a następnego dnia potwierdziła swoją dobrą formę wygrywając po raz drugi w pasjonującym wyścigu na dystansie 200 m. Dobrze zaprezentowali się również pozostali zawodnicy bijąc swoje rekordy życiowe. Bartosz Chromiński na dystansie 100 i 200 m stylem klasycznym zajął dwa IV miejsca. Natomiast Adrian Borkowski płynąc w czterech konkurencjach uplasował się kolejno na: IV miejscu- 200 m stylem zmiennym, V miejscu-100 m stylem dowolnym, oraz dwa razy na VI miejscu na 400 m stylem dowolnym i 100 m stylem motylkowym.

Gratulujemy pływakom udanych startów i dziękujemy trenerce Annie Krzyszycha za przygotowanie ich do tych zawodów.