mapa strony   |
SmodCMS

Anna Maksim z Dąbia Wicemistrzem Polski

W dniach 23-24 maja 2009 roku w Lesznie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w kick boxingu. Choć prawo startu wywalczyło czterech zawodników łukowskiej sekcji PTS ŁUKPLAST, to do Leszna pojechało tylko dwoje z nich :Anna Maksim i Karol Goławski. W pierwszym dniu rozgrywano walki w formie ciągłej light contact. W kategorii plus 70 kg wystartowała Anna Maksim. Tym razem występ Ani sponsorowała firma „ MEL KAN” Kazimierza Jakubiaka. Jak zwykle Anna Maksim nie zawiodła oczekiwań, zdobyła brązowy medal.
W drugim dniu zawodów rozgrywano walki w formie semi contact. W kategorii do 57 kg wystąpił Karol Goławski ( brązowy medalista MP z ubiegłego roku) sponsorowany przez firmę „ŁUKPLAST” Andrzeja Dylaka i Mirosława Rychlika. Rozpoczął bardzo dobrze pewnie pokonując zawodnika Ostródy. Niestety w drugiej walce uległ Robertowi Ziobro z Pstrągowej ( złoty medal MP z ubiegłego roku) i odpadł z rywalizacji o miejsca na podium. Po Karolu do rywalizacji semi contact stanęła Anna Maksim. Łukowska zawodniczka zdobyła srebrny medal.
W rezultacie zawodnicy z PTS ŁUKPLAST ŁUKÓW zdobyli 2 medale: srebrny i brązowy-oba dla Ani Maksim. Koszty udziału w zawodach Karola Goławskiego pokryła firma ŁUKPLAST Andrzeja Dylaka i Mirosława Rychlika, wyjazd Anny Maksim sponsorowała firma „ MEL KAN” Kazimierza Jakubiaka. Szczególne podziękowania dla władz Gminy Łuków : pani Kazimiery Goławskiej i pana Wiktora Osika.