mapa strony   |
SmodCMS

Gimnazjalistki awansowały na zawody wojewódzkie - ZS Krynka

20.05.2014 r. w Białej Podlaskiej odbyły się zawody rejonowe w lekkiej atletyce indywidualnej. Nasza szkoła wystawiła swoje reprezentantki w biegu na 100 i 300m, sztafecie żeńskiej 4x100m, oraz w rzucie oszczepem. Zawodniczki Chromińska Joanna i Radomyska Monika zaprezentowały się z jak najlepszej strony. Poprawiając swoje dotychczasowe rekordy życiowe, uzyskały awansy na zawody wojewódzkie. Joanna Chromińska z wynikiem 45,24 sek zajęła II miejsce, a Monika Radomyska, posyłając oszczep na odległość 27,60 m, wywalczyła miejsce I. Wielkie emocje towarzyszyły nam do końca zawodów, gdzie szanse medalowe upatrywaliśmy w biegu naszej sztafety 4x100m. Drużyna w składzie: Bartosiewicz Aleksandra, Chromińska Joanna, Izdebska Dominika, Markowska Dominika z wynikiem 56,27 sek ustanowiła nowy rekord szkoły. Było to jednak za mało, aby awansować na zawody wojewódzkie. Ostatecznie dziewczyny zajęły IV miejsce.

Wszystkim zawodniczkom bardzo dziękujemy za włożony wysiłek !!! Asi i Monice życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich !!! Trzymamy kciuki !!!

Opublikowano dnia: 2014-05-27 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2014-05-28