mapa strony   |
SmodCMS

Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski z Zalesia - ZS Zalesie

W dniach 07-09 w hali widowiskowo – sportowej "Urania" w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek I Młodzików w Zapasach w Stylu Wolnym. W zawodach wystartowały zawodniczki i zawodnicy z czołowych klubów zapaśniczych Polski. W turnieju walczyli również zawodnicy z naszej gminy reprezentujący sekcję zapasów UKS Zalesie. Wiktoria Karwowska na matach w Olsztynie wywalczyła brązowy medal i jest drugą medalistką Mistrzostw Polski z Zalesia. Dwa lata wcześniej tytuł Mistrza Polski zdobył Rafał Wielgosz. W grupie młodzików Zalesie reprezentowali Piotr Osiak i Bartosz Karwowski. Piotr podczas zawodów doznał kontuzji, która uniemożliwiła mu dotarcie do walk finałowych. Bartek po dobrych walkach zdobył miejsce 11.

Gmina Łuków - foto

Wiktoria Karwowska - 3 miejsceGmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2014-11-26 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe