mapa strony   |
SmodCMS

Stypendystka Wójta Gminy Łuków z medalem

W dniach 13-14.12.2014 roku w Zamościu odbyły się Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w pływaniu, w których wzięło udział prawie 200 zawodników z 18 klubów naszego województwa z rocznika 2002 i starsi.

Łukowski klub „Delfinek” reprezentowali: Aleksandra Kopeć (GIM 3) i Adrian Borkowski (GIM 1).

14-letnia Aleksandra Kopeć startując z rok starszymi rywalkami w kat. 14-15 lat wywalczyła 4 medale. Startując stylem klasycznym na dystansie 50m i 100 m zdobyła dwa srebrne krążki oraz na 200m zdobyła brąz. Jej wynik na 50 m uplasował ją jednocześnie na trzecim miejscu w kat. OPEN i tym samym zdobyła brąz.

13- letni Adrian Borkowski wśród swoich rówieśników zajął 4 miejsce na 100m stylem dowolnym, 7 miejsce- 200m stylem dowolnym, 6 miejsce- 100m stylem zmiennym, 6 miejsce- 200 m stylem zmiennym.

Pobite rekordy życiowe, wywalczone miejsca i medale nie byłyby możliwe bez codziennej pracy na treningach naszych zawodników i trenerki Anny Krzyszychy.