mapa strony   |
SmodCMS

Reprezentantka Urzędu Gminy Łuków w X PZU Półmaratonie Warszawskim

Rekordowa liczba prawie 13 tysięcy osób zameldowała się na starcie X PZU Półmaratonu Warszawskiego, który odbył się w niedziele 29 marca. Trasa licząca nieco ponad 21 kilometrów, nawet przy sprzyjających warunkach pogodowych, to nie lada wyczyn.

Wśród biegaczy, którzy ukończyli Półmaraton była również nasza koleżanka Joanna Rosińska. Joanna zajęła w ogólnej klasyfikacji dobre 1980 miejsce, uzyskując czas 2:10:09. Wśród swojej kategorii - K30 uplasowała się na 873 miejscu. Na wszystkich, którzy przekroczyli linię mety czekały pamiątkowe medale.

Joanna krótko skomentowała swój występ mówiąc, że to mąż, który biega już ponad trzy lata, w prezencie walentynkowym zapisał ją na Półmaraton.

Gratulujemy uzyskania bardzo dobrego miejsca oraz życzymy zdrowia i motywacji do osiągania jeszcze lepszych wyników.