mapa strony   |
SmodCMS

 

Warsztaty filmowe - GBP Dąbie

Słoneczna sobota, warsztaty filmowe, lekcja historii i wiele innych atrakcji- to wszystko przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży.

Cykliczne zajęcia odbywają się w GBP Filia Dąbie, w którym mogą uczestniczyć mieszkańcy Gminy Łuków. 14 października wyjechaliśmy z Gręzówki, dołączyli do nas mieszkańcy Dąbia i wyruszyliśmy do Rezerwatu Jata- dzięki Panu Jackowi Pieniak (kierowcy gminnego busa) mogliśmy pokonać kilometry w bardzo krótkim czasie. Na miejscu odbyliśmy krótką lekcję historii i przyrody, o którą zadbał nasz instruktor Pan Robert Wysokiński- wszystko utrwalone na zdjęciach i filmach, które posłużą nam jako materiał do zajęć w zimie- kiedy mróz nie pozwoli nam na zwiedzanie i podziwianie piękna naszego krajobrazu i miejsc historycznych. Zmęczeni ale zachwyceni urokiem Rezerwatu udaliśmy się na krotki odpoczynek i dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Łuków, Pan Adam Madeka- podleśniczy w Leśnictwie Róża przygotował dla nas ognisko- kiełbaski smakowały wyśmienicie, a ciasto Pani Heni- bibliotekarki z Dąbia rozpływało się w ustach. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domów.

Dziękujemy kierownictwu Nadleśnictwa Łuków za umożliwienie wjazdu i wstępu do Rezerwatu Jata- zapewniamy że zostawiliśmy po sobie porządek.

Osoby które chcą brać udział w następnych zajęciach zapraszamy do zapisywania się w filiach GBP w Aleksandrowie, Dąbiu, Dmininie, Gręzówce, Krynce i Strzyżewie. Tym razem planujemy kolejną niespodziankę dla uczestników.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2017-10-20 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
Ostatnio edytowane dnia: 2017-10-23
| Wróć do listy artykułów