mapa strony   |
SmodCMS

Międzynarodowy Turniej w zapasach kobiet stylu klasycznym - ZS Zalesie

W dniach 27 – 29 listopada w hali sportowej OSIR Targówek odbył się VII Międzynarodowy Turniej UKS – ów im. Piotra Rydzewskiego w zapasach kobiet w stylu klasycznym. W rywalizacji chłopców startowało 29 klubów sportowych oraz kluby zagraniczne z Litwy, Białorusi, Słowacji i Ukrainy. W zawodach dziewcząt 14 klubów oraz drużyna z Litwy.
W turnieju startowali zapaśnicy z Gminy Łuków reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy z Zalesia. Drużynę z Zalesia reprezentowali: Kazimierczak Marcin, Skwarek Łukasz, Szymecki Przemysław, Krasuski Łukasz, Sadło Karolina, Romańczyk Patrycja.
W rywalizacji drużynowej zawodnicy z Zalesia zajęli 7 miejsce drużynowo na 22 startujące Uczniowskie Kluby Sportowe. Na tak wysoki wynik wpłynęły bardzo dobre walki Łukasza Skwarka i Marcina Kazimierczaka. Łukasz ostatecznie zajął 7 miejsce w kategorii 42 kg a Marcin w walce o brązowy medal przegrał z zawodnikiem z Radomia. Wysoki poziom sportowy zaprezentowali również pozostali reprezentanci Zalesia. Łukasz Krasuski po zwycięskiej walce w kolejnych rundach przegrał dwie walki z zawodnikami z Litwy i ostatecznie został sklasyfikowany na 8 miejscu.

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2009-12-01 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2009-12-01