mapa strony   |
SmodCMS

 

„Podczas biwaku drugich klas gimnazjum..." - ZS Gołąbki

Ostatnie tygodnie nauki szkolnej to nie tylko intensywna praca uczniów nad swoimi ostatecznymi wynikami, ale także czas na relaks. Młodzież z Gołąbek postanowiła aktywnie wypocząć podczas biwaku w Szczygłach Górnych.

31 maja popołudniu gimnazjaliści z klasy II a i II b pod opieką nauczycielek p. E. Szaniawskiej, p. M. Wiącek oraz rodzica p. I. Siwiak wyruszyli w pieszą wędrówkę ze szkoły w Gołąbkach przez Jadwisin i Domaszewnicę do Szczygłów Górnych, gdzie dzięki gościnności Państwa Kożuchowskich zostali zakwaterowani na "Ranczu u Jakuba".

Wieczór spędzili aktywnie. Rozegrali mecz piłki siatkowej oraz spacerowali poznając okolicę. Później zregenerowali swoje siły zjadając kiełbaski z ogniska i wykazywali się umiejętnościami tanecznymi podczas dyskoteki pod gwiazdami. Po takiej dawce emocji trudno było zasnąć.

Następnego dnia młodzież popisywała się swoim kunsztem kulinarnym przy pieczeniu gofrów. Po sutym posiłku rozpoczęła się zabawa w podchody. Gimnazjaliści z II a uciekali, zostawiając szukającej ich klasie II b ślady i zadania do wykonania. Po tak intensywnym wysiłku zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy biwaku wrócili do swoich domów.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-06-06 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów