mapa strony   |
SmodCMS

 

Dzień Patrona - ZS Czerśl

17 czerwca w dzień 315 rocznicy śmierci Jana III Sobieskiego obchodziliśmy Dzień Patrona. Z tej okazji uczniowie przygotowali pokaz swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich, muzycznych i tanecznych. Przedstawili także humorystyczne scenki z życia króla. Uczniowie wzięli również udział w konkursach związanych z patronem.

Konkurs wiedzy o Janie III Sobieskim wygrała drużyna z klasy VI. Konkurs plastyczny podczas którego uczniowie mieli narysować portret króla, zwyciężyła klasa II. Konkurs literacki, który polegał na napisaniu listu i wiersza skierowanego do Jana III Sobieskiego, wygrała Iza Mućka z klasy VI. Podczas tej uroczystości panie uhonorowały uczniów dyplomami i upominkami.

Pani Anna Ciołek podziękowała uczniom za efektywny udział w zajęciach koła tanecznego oraz sportowych. Pani Justyna Porębska nagrodziła laureatów konkursu ortograficznego pt. „Mistrz Ortografii o Pióro Dyrektora Szkoły” dla kl. II – III, którego zwyciężczynią została Aleksandra Wedziuk.

Pani Aneta Połeć przekazała drobne upominki ufundowane przez KRUS uczniom wyróżnionym na szkolnym etapie konkursu „Bezpiecznie na wsi”. Król na pewno byłby dumny z umiejętności zaprezentowanych przez uczniów.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-06-27 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów