mapa strony   |
SmodCMS

 

Wypoczynek w górach

Władze Gminy Łuków przy współudziale finansowym Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych po raz 15 zorganizowały 6 dniowy wypoczynek w Kościelisku dla 40 osobowej grupy dzieci z terenu Gminy Luków.

Realizację zadania powierzono dyrektorowi Zespołu Szkół w Zalesiu – Grażynie Gruli, a dzieci w ramach rekrutacji zostali wybrani przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

W dniach 15-20 sierpnia wczasowiczom zorganizowane zastały liczne atrakcje np.: przejażdzka kolejką na Gubałówkę, powrót wyciągiem krzesełkowym, ekstremalny ślizg torem saneczkowym, kąpiel w wodach termalnych w Białce Tatrzańskiej, przejazd statkiem po jeziorze Czorsztyńskim oraz wyprawa w Dolinę Kościeliskową. Te i inne atrakcje mogły być zrealizowane dzięki pięknej i słonecznej pogodzie.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu opiekunów stale dbających o bezpieczny i miły pobyt dzieci wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu a niektórzy stwierdzili nawet, że był to dla nich najwspanialszy wyjazd w życiu i nigdy go nie zapomną. Głównym celem wyjazdu jako jednej z form profilaktyki alkoholowej, było rozwijanie wśród dzieci i młodzieży aktywności poznawczej, zdobywanie wiedzy o otaczającym nas świecie, jednym zdaniem promowanie zdrowego stylu życia – mówi Zofia Jezierska – Przewodnicząca Gminnej Komisji profilaktyki i rozwiązywania Problemow alkoholowych.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-08-29 przez: * webadmin * w kategoriach: GOPS
| Wróć do listy artykułów