mapa strony   |
SmodCMS

 

Ślubowanie przedszkolaków - ZS Gręzówka

Dzień 07.09.2011r. na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków z Gręzówki. Tego dnia dzieci ze wszystkich grup złożyły uroczyste ślubowanie i zostały włączone do grona przedszkolaków. Wszystkie dzieci ubrane były w galowe stroje i miały na głowach charakterystyczne czapeczki.

Święto Pasowania na Przedszkolaka rozpoczęło się od występu dzieci, podczas którego przedszkolaki śpiewały piosenki. Na tą piękną uroczystość przybyła pani wicedyrektor Regina Hermanowicz, która dokonała aktu pasowania „magiczną kredką”. Następnie nauczycielki wręczyły swoim wychowankom pamiątkowe dyplomy, które na pewno będą wspaniałą pamiątką z lat przedszkolnych.

Na twarzach dzieci było widać ogromną radość. Z uśmiechem na buziach każda z grup przedszkolnych - wspólnie z panią wicedyrektor, wychowawczyniami i panią katechetką – wykonała pamiątkowe fotografie.

Miłą niespodziankę sprawiliśmy pani wicedyrektor, pamiętając o jej imieninach. Wszystkie przedszkolaki i ich wychowawczynie zaśpiewały „STO LAT”, następnie złożyliśmy życzenia oraz podarowaliśmy skromny upominek.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: Elżbieta Mariuszyc

Opublikowano dnia: 2011-09-09 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów