mapa strony   |
SmodCMS

 

Ślubowanie uczniów klasy 1 - ZS Czerśl

Tradycyjnie, jak co roku uczniowie klas I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci do grona uczniów Zespołu Szkół w Czerśli. Uroczystość ta miała miejsce w piątek 14 października 2011 roku o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej. Dzieci uczestniczyły w ślubowaniu wspólnie z panią Dyrektor, Gronem Pedagogicznym, koleżankami, kolegami oraz dumnymi rodzicami.

Uczniowie przedstawili inscenizację. Przemierzając kolejne Krainy: Muzyki, Pracy, Miłości i Mądrości prezentowali swoje umiejętności i wiadomości. Były piosenki, wiersze, a rodzice i wychowawczyni pierwszoklasistów zadbali o piękną dekorację.

Pierwszaki wspaniale prezentowały się w swoich galowych strojach uczniowskich i niebieskich czapkach żaków.

Po przedstawieniu odbyło się ślubowanie na sztandar szkoły. Dzieci ślubowały być wzorowymi uczniami, dbać o honor szkoły i ojczyzny.

Po tej doniosłej chwili miało miejsce pasowanie przez panią Dyrektor oraz wpis do kroniki szkolnej poprzez odbicie kciuka.

Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali od pani Dyrektor legitymacje oraz długopis. Natomiast wychowawczyni, pani Justyna, wręczała dzieciom pamiątkowe dyplomy.

Uroczyste ślubowanie było ogromnym przeżyciem tak dla dzieci, jak i dla dorosłych. Chwila ta na pewno pozostanie w pamięci uczniów na całe życie.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-10-20 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów