mapa strony   |
SmodCMS

 

Laureaci konkursu plastycznego „Pocztówka do świętego mikołaja” - ZS Czerśl

Wśród 3277 pocztówek, które wpłynęły na konkurs, duże uznanie, a tym samym I miejsce zajęła praca Izabeli Smyk, ponadto wyróżnione zostały pocztówki Norberta Muszyńskiego i Jakuba Ciołka – wszyscy laureaci są uczniami klasy III.

Dzięki uprzejmości i zorganizowaniu wyjazdu przez pana Marcina Muszyńskiego - taty Norberta, 11 grudnia w sali widowiskowej Instytutu- „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie” wszyscy nagrodzeni uczniowie Szkoły Podstawowej w Czerśli wraz z wychowawczynią i rodzicami uczestniczyli w gali wręczenia dyplomów i nagród - XIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Pocztówka do Świętego Mikołaja”.

Dodatkową nagrodą dla laureatów i ich opiekunów artystycznych był występ zespołu „Rewia” z dziecięcego Teatru Muzycznego z Białorusi i Zespołu Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”.

Atrakcjom nie było końca! Dzieci, korzystając z zaproszenia pani Ani – cioci Kuby i Norberta, miały możliwość zawitać do miasteczka Świętego Mikołaja w galerii Wola Park. Po wyrecytowaniu wierszy i serdecznym uścisku z Mikołajem otrzymały prezenty. W drodze na gorącą czekoladę czekała następna niespodzianka - ogromne pluszaki: Tom i Jerry, które bardzo chętnie pozowały do zdjęć z dziećmi. Uczniowie, rodzice i wychowawczyni wrócili pełni wrażeń i radości z tak mile spędzonego czasu. Prace do konkursu wykonywali uczniowie klasy III, IV i VI pod kierunkiem pani Justyny Porębskiej.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2011-12-20 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów