mapa strony   |
SmodCMS

 

II Wiosenna Spartakiada Przedszkolaków - ZS Czerśl

„Dinek wam to powie, że najważniejsze jest zdrowie”- to hasło tegorocznej spartakiady przedszkolaków z gminy Łuków.
30 kwietnia dzieci z przedszkola w Czerśli, Łazach i Gręzówce, a także zerówkowicze z Aleksandrowa, Dąbia, Gołaszyna, Gołąbek, Strzyżewa, Turzych Rogów i Zalesia wzięły udział w zmaganiach wiedzowych i konkurencjach sportowych. Wszystkim dopisywały humory, a gość specjalny Dinuś był maskotką wszystkich drużyn. Dzielne przedszkolaki poradziły sobie doskonale z każdą konkurencją, a panie wychowawczynie nie tylko kibicowały, ale także aktywnie brały udział w naszych „mini zawodach”.
Imprezę uświetniły występy artystyczne o tematyce zdrowotnej przedszkolaków z Czerśli, jak również uczniów klasy I, pod opieką p. Z. Jakubiak, pt. „W klasie z Jasiem”.
Na zakończenie pani Dyrektor ZS w Czerśli Dorota Goławska ogłosiła wyniki zmagań przedszkolaków: I miejsce dla wszystkich dzieci! Spotkało się to z ogromnym aplauzem i radością dzieci, bo zabawa była znakomita.
Od sponsorów: Gminnego Ośrodka Kultury, Rady Rodziców wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe i upominki w postaci zdrowej żywności. Od organizatorów- dyplomy, a opiekunowie podziękowania.
Swoją obecnością zaszczycili nas także przedstawiciele Państwowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łukowie, Z-ca Wójta Gminy Łuków p. Wiktor Osik i rodzice przedszkolaków.
Rodzice już po raz kolejny okazali swoje zainteresowanie i pomoc w przygotowaniu spartakiady i wszystkich gości zaprosili na słodki poczęstunek.
Spartakiadę przygotowała p. Beata Popiel wraz z nauczycielkami przedszkola Anetą Łazugą, Katarzyną Przybysz i Marzeną Krasuską.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2009-05-07 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów