mapa strony   |
SmodCMS

 

Trzecioklasiści odkryli planetę Misia Haribo - ZS Czerśl

Nowe doświadczenie, super zabawa i zgrana praca zespołowa uczniów klasy III, pod kierunkiem wychowawczyni pani Justyny Porębskiej, dała możliwość cieszenia się z nagrody za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie Akademii Misia Haribo. X edycja odbyła się pod hasłem „Planeta Misia Haribo”.

Podczas wykonywania zadania konkursowego uczniowie musieli wykazać się wiedzą, kreatywnością, wyobraźnią, zaangażowaniem i pomysłowością. Zaprojektowali i przygotowali grę planszową przedstawiającą Układ Słoneczny wraz z wyobrażeniem planety Misia Haribo. Wszystkie elementy gry wykonane były samodzielnie: duża plansza malowana farbami, pionki i kostki do gry wykonane z modeliny, opakowanie gry, jak również karty z pytania bonusowymi, karty ze szczęśliwą gwiazdą oraz z pechową. Uczniowie wspólnie opracowali i zapisali zasady i reguły gry. Na zakończenie wszyscy bardzo chętnie i pełni entuzjazmu zagrali we własną grę „Kosmiczną podróż na Planetę Misia Haribo”. Nie było łatwo, ale w końcu udało się i planeta została odkryta!

W styczniu, za zajęcie II miejsca na trzecioklasistów czekała miła niespodzianka – dyplom Akademii Misia Haribo oraz atrakcyjne nagrody w postaci telewizora LCD, odtwarzacza Blu-ray, filmów edukacyjnych na DVD i Blu-ray oraz naklejek ściennych do dekoracji sali.

Ogromną radość sprawiła dzieciom dodatkowa nagroda, którą przyznała pani Dyrektor – BIWAK W SZKOLE!

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-02-14 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów