mapa strony   |
SmodCMS

 

Wycieczka do Siedlec - ZS Czerśl

22 marca dwie grupy uczniów z klas I-III pod opieką pań J. Ksok, J. Porębskiej, B. Pilszyk i A. Połeć oraz z klas IV-VI pod opieką pań E. Kościuk, M. Biaduń, A. Ciołek i pana M. Kisiela wybrały się na wycieczkę do Siedlec.

Na początku młodsi uczestnicy wyjazdu spędzili niezapomniane chwile w sali zabaw „Młynek”. Świetnie bawili się korzystając z trampoliny, basenu z piłkami, zjeżdżalni, samochodzików, piłkarzyków i wielu innych atrakcji.

W tym czasie ich starsi koledzy i koleżanki zwiedzali zabytki Siedlec: katedrę diecezjalną, pałac Ogińskich, a także muzeum regionalne. Przechodząc ulicami miasta zatrzymali się pod pomnikiem papieża Jana Pawła II.

Następnie wszystkie klasy przyjemnie spędziły czas oglądając film pt. „Lorax” w NoveKino Siedlce. Akcja filmu opowiadała o młodym chłopcu, który pragnąc zdobyć serce wybranki wyrusza na wyprawę po prawdziwe drzewo. Niestety od dawna wszystkie lasy w okolicy zostały ścięte. Pozostała jedynie legenda. I w jej poszukiwaniu, a także prawdy, Ted udaje się poza obszary miasta…

Podczas wycieczki nie mogło zabraknąć wizyty w McDonaldzie.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-04-03 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2012-04-04
| Wróć do listy artykułów