mapa strony   |
SmodCMS

 

Warsztaty wielkanocne w przedszkolu - ZS Gręzówka

W dniach 28-29 marca 2012 r. w grupach: 5-latków i 0A odbyły się warsztaty wielkanocne z rękodzielnictwa ludowego prowadzone przez panią Joannę Chromińską, w ramach włączania się rodziców w życie przedszkola. Pani Joanna Chromińska chętnie zgodziła się poprowadzić zajęcia z dziećmi na zaproszenie pań i przedszkolaków. Dzieci uczyły się robić wielkanocne koszyczki oraz pisanki z papieru a następnie ozdabiały wytwory pracy według własnych pomysłów.

Na początku zadanie to wydawało się bardzo proste dla dzieci, jednak gdy zabrały się do pracy szybko stwierdziły, iż robienie pisanek i koszyczków to dość skomplikowana sprawa, wymagająca wiele wysiłku, staranności i dokładności a przede wszystkim cierpliwości.

Każde dziecko ukończyło jednak swoje dzieło z niewielką pomocą pani instruktorki, rodziców oraz wychowawczyń. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom. Wielkanocne upominki wraz z najserdeczniejszymi życzeniami przedszkolaki zaniosły do swoich domów i podarowały rodzicom.

Na ręce Pani Joanny Chromińskiej składamy serdeczne podziękowania za kultywowanie wielkanocnych tradycji wykonywania ozdób świątecznych i rozpropagowywanie ich wśród najmłodszego pokolenia.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: Elżbieta Mariuszyc i Dorota Sójka
wraz z wychowankami

Opublikowano dnia: 2012-04-10 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2012-04-11
| Wróć do listy artykułów