mapa strony   |
SmodCMS

 

Gmina Łuków wśród laureatów Filarów Polskiej Gospodarki 2011 r.

Gmina Łuków znalazła się wśród 10 gmin województwa lubelskiego, którym został przyznany zaszczytny tytuł Samorządowy Menedżer Regionu.

Wyróżnienie to po raz pierwszy zostało przyznane w ramach rankingu Filary Polskiej Gospodarki prowadzonego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i agencję badawczą TNS Pentor. Podstawą do przyznania wyróżnienia była ilość głosów oddanych przez samorządy na jedną wybraną jednostkę samorządową, przy czym samorządy nie mogły oddać głosu na siebie. Wśród kryteriów, którymi kierowali się głosujący znalazły się: tempo rozwoju, ilość pozyskanych przez samorząd środków unijnych, wspieranie przedsiębiorczości oraz konsolidacja społeczności lokalnej.

Honorowe dyplomy zostały wręczone przez Patrycję Deyna – prezesa Bonnier Business Polska na gali finałowej rankingu Filarów Polskiej Gospodarki 2011 r. W imieniu nieobecnego na gali Wójta Gminy Łuków – Mariusza Osiaka, wyróżnienie odebrali Przewodniczący Rady Gminy – Tadeusz Federczyk i sekretarz Gminy – Janusz Jezierski.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2012-04-25 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2012-04-25
| Wróć do listy artykułów