mapa strony   |
SmodCMS

 

„Ekoludki” na II Turnieju Artystycznym dla Przedszkoli - ZS Gręzówka

We wtorek, 12 czerwca 2012r. dzieci z grupy 0 „A” i 0 „B” wzięły udział w II Turnieju Artystycznym dla Przedszkoli w Łazach, który w tym roku odbył się pod hasłem „Bajkowa Kraina”. 4 – osobową drużynę tworzyli: Wiktoria Gil, Paulina Dołęga, Maja Jastrzębska oraz Bartek Deląg.

„Ekoludki” brały udział w różnych konkurencjach. Zerówkowicze wystąpiły z utworem Sary Segal „Bocian i żaba” oraz z zabawą muzyczno – ruchową „Bocian i żabki”. Wykazały się znajomością bajki Ezopa „ Lis i bocian”, a także dzielnie rywalizowały z innymi przedszkolakami w konkurencjach sportowych. Ogromne zaangażowanie i wysiłek włożyły w konkurs plastyczny, który polegał na wykonaniu laurki dla bociana. Wszystkie dzieci bardzo sumiennie wykonywały zadania i znakomicie się bawiły. Do turnieju przygotowały się pod okiem nauczycielek Anny Bryzek i Doroty Sójki.

Zdaniem organizatorów wszystkie drużyny doskonale poradziły sobie w poszczególnych konkurencjach, dlatego też nie było przegranych – wszystkie zajęły pierwsze miejsce. Wysiłek nagrodzony został pucharem i dyplomem dla oddziału oraz upominkami dla każdego dziecka. Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na słodki poczęstunek.

Gratulujemy naszym utalentowanym wychowankom. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, upominki oraz miłą atmosferę.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-06-19 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów