mapa strony   |
SmodCMS

 

Każde dziecko jest zdolne - ZS Gręzówka

W Zespole Szkół w Gręzówce ( Szkoła Podstawowa w Gręzówce ) od kwietnia bieżącego roku do grudnia 2011 realizowany jest w klasach pierwszych Projekt ”Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Realizatorem Projektu w tym roku jest wychowawczyni klasy I- Regina Olszewska.
Głównym jego celem jest wdrożenie elastycznego modelu edukacji, dostosowanie do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, z wykorzystaniem nowatorskich metod i treści kształcenia.
Wieloaspektowe wspieranie rozwoju dzieci odbywa się poprzez kształtowanie kompetencji kluczowych w oparciu o teorię inteligencji wielorakich Howarda Gardnera.
Dzięki realizacji tego Projektu szkoła pozyska nowatorskie środki dydaktyczne na kwotę 8.000zł, które sukcesywnie są dostarczane.
Wierzymy, że realizacja tego Projektu stworzy warunki wszechstronnego rozwoju dziecka , kreatywności , ciekawości poznawczej i otwartości na wiedzę.
Już dziś, po wstępnej diagnozie , można stwierdzić, iż dzieci chętnie uczą się wykorzystując bogate zestawy środków dydaktycznych, z uśmiechem na twarzy przekraczają próg szkoły, a Dyrektor Zespołu p. Leokadia Kozioł wspiera wszelkie działania podejmowane przez nauczycieli i dzięki swemu doświadczeniu zawsze służy radą i pomocą.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2009-05-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2009-05-12
| Wróć do listy artykułów