mapa strony   |
SmodCMS

 

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012 - ZS Czerśl

29 czerwca zabrzmiał ostatni dzwonek w tym roku szkolnym. Jak zawsze, uroczystość zakończenia nauki odbyła się na sali gimnastycznej. Szóstoklasiści, żegnając się ze szkołą, wręczyli swoim nauczycielom nagrody – dyplomy w podzięce za wykształcenie i wychowanie. Pani Dyrektor rozdała dyplomy, nagrody książkowe i pieniężne tym, którzy wyróżnili się swoją pracą w ciągu całego roku szkolnego. Za wysokie wyniki w nauce i bardzo dobre lub wzorowe zachowanie nagrodzeni zostali:

  • z klasy I- Michał Augustyniak, Natalia Niewęgłowska, Maja Sosnowska, Wiktoria Sosnowska,
  • z klasy II- Klaudia Fejtko, Bartłomiej Gryczka, Jakub Kur, Bartłomiej Lendzion, Aleksandra Michalak, Marta Purzycka, Michał Wiśniewski, Patryk Wołoszka,
  • z klasy III- Karolina Konieczna, Mikołaj Król, Dominik Mateńka, Maksymilian Pawlak, Izabela Smyk,
  • z klasy IV – Izabela Modrzewska, Anna Szczęsna, Ewelina Wawrzyńczak, Aleksandra Wedziuk,
  • z klasy V- Julia Fejtko, Bartosz Grzywacz, Michał Kozłowski, Elwira Sosnowska,
  • z klasy VI- Paulina Dybciak, Łukasz Grzywacz, Kamil Modrzewski, Natalia Zarzycka.

Tytuł Solidnego Ucznia w tym roku szkolnym Rada Pedagogiczna przyznała: Maksymilianowi Pawlakowi z klasy III i Annie Szczęsnej z klasy IV.

Za 100% frekwencję nagrodzeni zostali: Natalia Niewęgłowska i Maja Sosnowska z kl. I, Jakub Gajda z kl. II, Karolina Konieczna i Mikołaj Król z kl. III, Tomasz Sosnowski, Emil Suchodolski, Ewelina Wawrzyńczak i Aleksandra Wedziuk z kl. IV, Patryk Milczarek z kl. V, Kinga Muszyńska i Natalia Zarzycka z kl.VI.

Specjalne podziękowanie za pracę w Samorządzie Uczniowskim otrzymał Bartosz Grzywacz z klasy V.

Ostatnie trzy lata szkołę w poczcie sztandarowym godnie prezentowali: Paulina Dybciak, Izabela Goławska, Łukasz Grzywacz, Kinga Muszyńska i Mateusz Niewęgłowski.

Na koniec Pani Dyrektor podziękowała rodzicom za aktywną pracę w Radzie Rodziców. Uczniowie po raz ostatni spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami. Otrzymali świadectwa z wypisanymi ocenami oraz życzenia bezpiecznych, udanych i pełnych wrażeń wakacji.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-07-05 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów