mapa strony   |
SmodCMS

 

Rozstania nadszedł czas... - ZS Gręzówka

Dnia 29 czerwca dzieci z Przedszkola w Gręzówce uroczyście pożegnały rok szkolny 2011/2012. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny przygotowany przez panie: Annę Bryzek, Annę Klamkę, Elżbietę Mariuszyc i Dorotę Sójkę. Dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Włożyły wiele pracy w swój występ, co zaproszeni na uroczystość rodzice docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami.

Przedszkolaki - z rąk pani wicedyrektor Reginy Hermanowicz, pani katechetki Magdaleny Turemki, a także wychowawczyń - otrzymały pamiątkowe książki, dyplomy oraz drobne upominki, zaś rodzice podziękowania - od dyrekcji Zespołu Szkół w Gręzówce - za współpracę, życzliwość i okazywaną pomoc. Niespodzianką dla dzieci były płyty zawierające zdjęcia z ich życia przedszkolnego. Znalazły się tam fotografie dokumentujące uroczystości, wycieczki oraz codzienne zajęcia w grupie.

Ze łzami w oczach, ale i z uśmiechem na twarzy panie pożegnały się z dziećmi życząc miłych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-07-11 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów