mapa strony   |
SmodCMS

 

Biwak integracyjny w Gołaszynie - ZS Gołąbki

Rozpoczęcie nauki w nowej szkole, zmiana wychowawcy, nauczycieli i kolegów to trudne chwile dla większości świeżo upieczonych gimnazjalistów. Aby więc uprzyjemnić ten nerwowy okres, wychowawcy klas pierwszych Gimnazjum w Gołąbkach – p. Małgorzata Wiącek i p. Adam Białowąs wraz z pedagogiem szkolnym – p. Edytą Łukasik oraz nauczycielem wspomagającym – p. Agatą Telej zorganizowali biwak integracyjny, który odbył się na terenie Zespołu Szkół w Gołaszynie.

Impreza rozpoczęła się w Łukowie, skąd uczniowie – korzystając z ostatnich ciepłych dni – wyruszyli na piechotę do Gołaszyna. Po przybyciu i rozlokowaniu się młodzież wzięła udział w zajęciach przygotowanych przez pracownika Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łukowie p. Wiolettę Kojtych. W trakcie tych zabaw wszyscy mieli okazję poznać się, zaprezentować oraz rozładować nadmiar energii.

Kolejną atrakcją imprezy było ognisko i tradycyjne pieczenie kiełbasek. Mimo późnej pory nasi uczniowie nie przejawiali chęci udania się na zasłużony odpoczynek, więc zorganizowali sobie najpierw rozgrywki w piłkę siatkową, a następnie dyskotekę. Po tak wyczerpującym i pełnym wrażeń dniu nie pozostało już nic innego, jak tylko położyć się spać.

Rankiem, mimo ogólnego zmęczenia i niewyspania, pierwszoklasiści raźno posprzątali po sobie, czym pozytywnie zaskoczyli gospodarzy. Uśmiechy na wszystkich twarzach pozwalają sądzić, że wycieczka była udana.

Wychowawcy klas oraz młodzież z Gimnazjum w Gołąbkach serdecznie dziękują Dyrektorowi Zespołu Szkół w Gołąbkach - p. Markowi Królowi za pomoc w organizacji wycieczki oraz Dyrektorowi Zespołu Szkół w Gołaszynie p. Jarosławowi Skrzyszewskiemu za umożliwienie noclegu oraz miłą współpracę.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: Małgorzata Wiącek i Adam Białowąs

Opublikowano dnia: 2012-10-03 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
Ostatnio edytowane dnia: 2012-10-03
| Wróć do listy artykułów