mapa strony   |
SmodCMS

 

Adam, Radek, Franek…po prostu chłopak - ZS Gołąbki

1 października br. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji przedstawicielki SU pod kierunkiem pań E. Szaniawskiej i A. Smyk przygotowały apel. Jedną z jego atrakcji były wybory Mistera Szkoły. W kandydatów do tego tytułu wcieliły się przedstawicielki każdej klasy. Kandydatki musiały się zaprezentować przed publicznością i jury. Jurorzy mieli trudne zadanie, bowiem konkurentki przygotowały się do tej roli bardzo starannie. Po długich naradach ogłoszono wyniki. Tytuł Mistera Szkoły przypadł reprezentantce klasy III gimnazjum. Zwyciężczyni otrzymała gromkie brawa.

Nie obyło się bez piosenek i występów artystycznych w wykonaniu przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. „Dzień Chłopaka w wędrówce przez epoki” –to tytuł barwnej inscenizacji, która pokazała jak bardzo w ciągu wieków zmieniała się nie tylko forma składania życzeń w dniu mężczyzn, ale również sam bohater tego święta.

Na zakończenie uroczystego apelu przedstawicielki SU złożyły wszystkim Panom, tym małym i trochę większym, życzenia wszelkiej pomyślności.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-10-08 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów