mapa strony   |
SmodCMS

 

„Świadomy wie co robić z ZSEE”

Gmina Łuków

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich uczniów i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych ze wszystkich województw w kraju do udziału w ogólnopolskim konkursie na temat właściwego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym pt. „Świadomy wie co robić z ZSEE”. Wystarczy stworzyć Ekozespół z 5 aktywnych uczniów, którzy pod przewodnictwem 1 opiekuna (nauczyciela, wychowawcy) będą reprezentować szkołę w zadaniach konkursowych, a następnie zarejestrować się na stronie www.elektroodpadyprostezasady.pl. Konkurs rozwija w uczestnikach świadomość ekologiczną i poczucie odpowiedzialności za środowisko, a rezultaty ich pracy nagrodzone zostaną sprzętem elektronicznym, oryginalnymi koszulkami i dyplomami uczestnictwa.

Nabór uczestników do konkursu właśnie rozpoczęliśmy! Rejestracja uczestników, informacje o konkursie na www.elektroodpadyprostezasady.pl Regulamin dostępny tutaj.

Konkurs ten jest częścią kampanii edukacyjnej pt. „Elektroodpady – proste zasady” dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Organizatorem konkursu jest Fundacja Ośrodka Edukacji Ekologicznej, która jako jedna z pierwszych w Polsce zapoczątkowała ideę projektów edukacyjno-ekologicznych mobilizujących w działaniu całe społeczności szkolne, dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.”

Opublikowano dnia: 2012-10-17 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów