mapa strony   |
SmodCMS

 

„Ślubujemy…” - ZS Gołąbki

Dzień 24 października br. był wyjątkowy dla wszystkich pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Gołąbkach. W obecności dyrektora szkoły, nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie i stali się członkami społeczności szkolnej.

W tym uroczystym dniu pierwszoklasiści ubrani w galowe stroje zajęli honorowe miejsca. Uroczystość rozpoczęli częścią artystyczną przygotowaną pod kierunkiem wychowawczyni-pani Bożeny Wędroch. Zaprezentowali umiejętności muzyczne, recytatorskie, taneczne oraz doskonale zdali test wiedzy o Polsce.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie, które złożyli w obecności dyrektora szkoły p. Marka Króla, wychowawcy, rodziców oraz starszych kolegów. Następnie wielkim ołówkiem zostali pasowani na uczniów. Na pamiątkę tak ważnej chwili wszyscy pierwszoklasiści otrzymali dyplomy. Miłą niespodzianką były upominki wręczone pierwszakom przez kolegów z klasy II.

Rodzice z wielką dumą i wzruszeniem podziwiali swoje pociechy. Po części oficjalnej zaprosili uczniów do wspólnego zdjęcia oraz na słodki poczęstunek, który odbył się w elegancko przygotowanej na tę okoliczność sali. Dzień ten wszystkim upłynął w bardzo miłej atmosferze.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2012-11-07 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów