mapa strony   |
SmodCMS

 

V Igrzyska Samorządowe Powiatu Łukowskiego zakończone

Tradycyjnie, samorządy powiatu łukowskiego spotykają się na Igrzyskach Samorządowych Powiatu Łukowskiego. Organizowane są one przez Starostwo powiatowe przy współudziale gminy, na terenie której się odbywają. W tym roku V Igrzyska Samorządowe odbyły 16 maja, na terenie kompleksu sportowego przy Zespole Szkół w Zalesiu.
W tegorocznych igrzyskach udział wzięły 4 samorządy: Starostwo Powiatowe w Łukowie, Urząd Gminy Wola Mysłowska, Urząd Gminy Krzywda i współorganizator Urząd Gminy Łuków.

Lokalizacja i opis kunkurencji - kliknij

Samorządowcy zmierzyli się w następujących dyscyplinach: piłka siatkowa plażowa, piłka nożna, sztafeta z torem przeszkód na czas, strzał do pustej bramki na celność, turniej rzutów do kosza dowolnym sposobem, skok w dal z miejsca i z rozbiegu, bieg przeszkodowy urzędnika, pchnięcie kulą, bieg na 100 metrów kobiet i mężczyzn, slalom z piłką i rzut do kosza, skoki na skakance, strzelanie z karabinka pneumatycznego, rzut ringiem do celu.
W wyniku rywalizacji najwięcej punktów zdobyła Gmina Krzywda, tylko jednym punktem przegrała i zajęła drugie miejsce Gmina Łuków, trzecie miejsce – Starostwo Powiatowe, a czwarte Gmina Wola Mysłowska.
Mimo zachmurzonego nieba i przelotnych opadów deszczu zabawa była wyśmienita.

Gmina Łuków - grafika

Galeria foto z przebiegu igrzysk - kliknij

Opublikowano dnia: 2009-05-20 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2009-05-20
| Wróć do listy artykułów