mapa strony   |
SmodCMS

 

„Nie było miejsca dla Ciebie…” - ZS Gołąbki

20 grudnia br. w Zespole Szkół w Gołąbkach odbył się uroczysty apel, który wprowadził społeczność szkolną w świąteczny nastrój. W tradycji chrześcijańskiej Boże Narodzenie to najważniejsze święto obchodzone na całym świecie. Z tej też okazji uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny, który nawiązywał do historii narodzin Dzieciątka Jezus. Był św. Józef, Maryja, Aniołowie, Trzej Królowie, Pasterze, Kolędnicy. Aktorzy doskonale wcielili się w swoje role. Szopka ze słomianym dachem dodała przedstawieniu prawdziwego uroku. Nie zabrakło kolęd w wykonaniu dziewcząt z zespołu muzycznego. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy występujący otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem publiczności za piękne wykonanie przedstawienia.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim zebranym życzenia świąteczna i wręczyli własnoręcznie wykonane kartki świąteczne.

Serdeczne życzenia zakończyły uroczysty apel przygotowany przez uczniów pod kierunkiem pani Urszuli Misior i pana Adama Białowąsa.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-01-04 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów