mapa strony   |
SmodCMS

 

„Szaleństwa na lodowisku i wizyta w kinie" - ZS Gołąbki

4 lutego br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Siedlec. Pierwszym etapem wyjazdu było odwiedzenie siedleckiego lodowiska, gdzie młodzież dała upust swoim sportowym wyczynom w jeździe na łyżwach. Młodsi uczestnicy wycieczki, którzy mieli problemy z utrzymaniem równowagi na tafli mogli skorzystać z pomocy doświadczonego instruktora.

Młodzież tradycyjnie odwiedziła kino „Nova”, w którym młodsi uczestnicy wyjazdu pod opieką p. W. Ośkiewicz i p. E. Szaniawskiej obejrzeli ekranizację przygodowej powieści Yanna Martela pt. „Życie Pi”. Wielbiciele historii również nie narzekali na nudę, gdyż wraz z p. M. Wiącek uczestniczyli w projekcji filmu biograficznego Stevena Spielberga pt. „Lincoln”. Obie projekcje cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród filmowych krytyków, które podziela również młodzież z naszej szkoły.

Ostatnim etapem wycieczki była wizyta w McDonaldzie, gdzie głodni i zmęczeni uczniowie mogli odpocząć przy kubku gorącej czekolady i zestawie obiadowym wymieniając się wrażeniami z odbytego wyjazdu.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opracowanie: E. Szaniawska

Opublikowano dnia: 2013-02-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów