mapa strony   |
SmodCMS

 

Podróże kształcą - ZS Gołąbki

Stara mądrość mówi, że podróże kształcą. Poznawanie ludzi, obyczajów, zdobywanie nowych doświadczeń czyni człowieka mądrzejszym, dojrzalszym. Wiedzą o tym również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Gołąbkach. 11 kwietnia br. pojechali na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyprawy był pobyt w Centrum Nauki Kopernik. Nowoczesne laboratorium eksperymentowania łączy naukę z zabawą i w interesujący sposób tłumaczy otaczające nas zjawiska, rozbudza ciekawość, pozwala zrozumieć świat. Uczniowie w prosty sposób odkrywali ciekawostki przyrody. Dociekali, jak powstawał świat, człowiek. Bawili się grupowo i indywidualnie, eksperymentowali wynalazkami, które zmieniają świat. Aktywny udział w warsztatach bardzo przypadł wszystkim do gustu.

Kolejnym punktem programu była wizyta w Teatrze Polskim. Spektakl pt.„Pinokio” zachwycił oglądających wspaniałą grą aktorską i nietypowymi rozwiązaniami scenograficznymi.

Po spektaklu wszyscy udali się na zasłużony posiłek do Mc Donald’s. Przesiąknięci atmosferą odwiedzonych miejsc uczniowie wrócili do domów szczęśliwi i wzbogaceni o nowe przeżycia.

Dzięki wycieczce nie tylko oderwali się od szkoły i codziennych obowiązków, ale również w sposób łatwy i przyjemny wzbogacili swoją wiedzę o świecie.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-04-22 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów