mapa strony   |
SmodCMS

 

Rrodzice zagrali spektakl dla swoich dzieci - ZS Gołaszyn

Na początku czerwca w Przedszkolu w Gołaszynie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Rodzice przygotowali dla swoich pociech bardzo oryginalny prezent z okazji Dnia Dziecka. Po raz pierwszy na scenie przedszkola wystawili dla swoich pociech przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”. Występ trzymany był w tajemnicy, więc dzieci były zaskoczone, gdy zobaczyły swoich rodziców w roli aktorów. Narratorami byli: p Monika Szewczak i p Hanna Karwowska. W rolę tytułowej bohaterki wcieliła się p Aneta Pszczółkowska. Mamę Czerwonego Kapturka zagrała p Małgorzata Krakuska, babcię p Katarzyna Wiśniewska, gajowego p Anna Borkowska, wilka – p Katarzyna Bartosiewicz-Oklińska, a gila p Honorata Krasuska. Całe przedstawienie było przygotowane bardzo profesjonalnie. Kostiumy, scenografia a zwłaszcza gra aktorska wzbudziły wśród najmłodszej publiczności duży podziw. Debiutujący aktorzy świetnie wcielili się w swoje role. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały przedstawienie i było widać, że są bardzo dumne ze swoich rodziców.

W podziękowaniu za przedstawienie i w prezencie z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca maluszki też obdarowały swoich najbliższych występami, oraz wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane kwiatki. Po części artystycznej przyszedł czas na upominki dla dzieci oraz słodki poczęstunek.

Dzień ten na pewno pozostanie długo w pamięci przedszkolaków. Wszyscy mają nadzieję, że występ rodziców nie był ostatnim w historii przedszkola i z niecierpliwością czekają na kolejne przedstawienia.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-06-19 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów