mapa strony   |
SmodCMS

 

Nietypowa promocja naszej gminy i podstrefy specjalnej strefy ekonomicznej

W dniach 14-16.06.2013 roku w Kowarach i Karpaczu odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Polski World Karate Confederation i Letnie Seminarium Karate. Zorganizowały je wspólnie Klub Sportowy Funakoshi Shotokan Karate, Dolnośląski Związek Karate, Polskie Zrzeszenie Karate, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Jeleniej Górze, LZS Mysłakowice, światowa organizacja World Karate Confederation przy wsparciu regionalnych i lokalnych władz samorządowych oraz sponsorów.

Gmina Łuków

Imprezę otworzył egzamin na stopnie mistrzowskie dan (czarny pas). Następnie miało miejsce seminarium karate.

Gmina Łuków

Nasz region reprezentował sensei Jarosław Malik (3 Dan karate Shotokan, 1 Dan Viet Vo Dao) założyciel rozpoznawalnego w całej Polsce w środowisku karateków klubu "SEISHINKAI".

Gmina Łuków

Treningi prowadził Steve Roberts 6 dan – mistrz świata w kumite i kata, trener kadry Wielkiej Brytanii.

Gmina Łuków

Trener kadry Wielkiej Brytanii Steve Roberts w koszulce promującej podstrefę ekonomiczną Łuków TSSE " Wisłosan" wraz z Jarosławem Malikiem

Po seminarium odbyły się konkurencje indywidualne kata (kombinacja określonych ruchów) i kumite dla dzieci (wolna walka sportowa).

Gmina Łuków

W niedzielę, w nowo wybudowanej hali sportowej w Karpaczu przy Szkole Podstawowej miało miejsce uroczyste otwarcie mistrzostw. Następnie przeprowadzono konkurencje indywidualne i drużynowe kata (kombinacja określonych ruchów) oraz kumite.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Na imprezę przybyli zawodnicy, sędziowie i działacze z krajów Polski i Wielkiej Brytanii. W sumie w imprezie uczestniczyło ponad 200 osób, w tym 132 zawodników z 22 klubów sportowych. Nadzór naukowy nad imprezą prowadzony był przez naukowców z Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej i wrocławskich uczelni, tj. Akademii Wychowania Fizycznego i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2013-06-26 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2013-06-26
| Wróć do listy artykułów