mapa strony   |
SmodCMS

 

Mikołajkowe atrakcje w bibliotece - GBP Krynka

6 grudnia w Bibliotece Publicznej w Krynce upłynął pod znakiem spotkań i atrakcji z okazji Dnia Świętego Mikołaja, zwanego popularnie „Mikołajkami”. W piątek rano bibliotekę odwiedziły przedszkolaki wraz z wychowawczynią i opiekunką: p. Barbarą Celińską-Spodar i p. Dorotą Zabłocką.

Na miejscu czekało na dzieci kilka miłych niespodzianek: najpierw przygotowane przez bibliotekarkę kostiumowe przedstawienie pięknego utworu pt. „Pilny List do Świętego Mikołaja”, potem zadanie pokolorowania obrazków o tematyce bożonarodzeniowej, a na koniec wizyta zaproszonego przez mamusie Świętego Mikołaja, który każdemu dziecku wręczył podarunek. W międzyczasie można było poczęstować się pysznymi słodkościami przygotowanymi przez mamy przedszkolaków. Tego dnia dzieci przeżyły wiele wspaniałych wrażeń, a uśmiech radości nie schodził im z twarzy.

Zimowa aura: mroźne powietrze i ostre zimowe słońce odbijające się w srebrzystobiałym śniegu dopełniały radości świętowania Mikołajek, a Mikołajki w bibliotece - potęgowały radość z nadejścia zimy.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2013-12-10 przez: * webadmin * w kategoriach: Biblioteki
| Wróć do listy artykułów