mapa strony   |
SmodCMS

 

Mikołajki w kinie - ZS Krynka

6 grudnia 2013r. dzieci z klas I – III z Zespołu Szkół w Krynce udały się ze swoimi wychowawcami do kina w Siedlcach na film pt. „Kraina lodu”.

Ten film to prawdziwa przyjemność dla małych i dużych. Cisza na sali z dziećmi w bardzo różnym wieku mówiła sama za siebie. W królestwie Arendelle mieszkały dwie siostry Elsa i Anna. Pierwsza z nich kryła w sobie tajemne, mroźne moce i choć próbowała nad nimi zapanować, to była bezsilna. W dniu koronacji Elsa została okrzyknięta w swoim królestwie czarownicą i musiała uciekać. W pogoń za królową ruszyła Anna, a w tej wyprawie towarzyszył jej Kristoff i jego wierny renifer Sven. Na swojej drodze spotkali przezabawnego bałwana o imieniu Olaf.

Śnieżny wesołek to zdecydowanie najjaśniejsza postać w całej opowieści, a poza tym, widział ktoś bałwana, który kocha słońce i lato? Niezwykle uroczy był także renifer Sven, który gestami i mimiką nadrabiał wszystkie dialogowe braki. Dodatkowym atutem jest musicalowa forma filmu, a piękne krajobrazy zapierają dech w piersi. Te Mikołajki były bardzo udane – mówiły dzieci w drodze powrotnej. Już są chętni na następny wyjazd.

Opublikowano dnia: 2013-12-12 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów