mapa strony   |
SmodCMS

 

"Dzień Babci i Dziadka" - ZS Gręzówka

„Mamę i tatę wychowali, za to w prezencie wnuki dostali...” – ta myśl przyświecała uroczystości Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowały nauczycielki: Dorota Józwik, Elżbieta Mariuszyc, Anna Bryzek i Jolanta Grzyb wraz z Samorządem Uczniowskim.
Dnia 21 stycznia 2009 roku do Zespołu Szkół w Gręzówce przybyli Babcie i Dziadkowie zaproszeni z okazji ich święta przez swoje wnuczęta. Tak miłych gości serdecznie przywitała pani w-ce dyrektor Sabina Mioduchowska.
Przedszkolaki i uczniowie z wielkim przejęciem zaprezentowały wiersze i piosenki pełne słów miłości i wdzięczności za opiekę, serce, uśmiech, a także za dobre rady i czas, który zawsze dla nich mają. Dzieci przedszkolne zatańczyły piękną poleczkę, natomiast zuchy – przygotowane przez panią Krystynę Szczygieł – zaprezentowały układ taneczny do piosenki „Pieski małe dwa”. Kabaret „Nie patrzcie na to” rozśmieszył do łez wszystkich przybyłych na tak wspaniałą uroczystość. A byli obecni na niej: babcie, dziadkowie, rodzice, a także pani w-ce dyrektor Zespołu Szkół w Gręzówce - Sabina Mioduchowska, pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie – Wanda Szaniawska, pani dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łukowie – Zofia Jezierska, pani Alicja Śledź – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Łukowie i pan Tadeusz Federczyk – radny Gminy Łuków, a zarazem nauczyciel naszej szkoły i opiekun w/w kabaretu.
Przybyli nie kryli wzruszenia i wdzięczności za piękny występ i kwiaty, które dzieci dla nich przygotowały. Po części oficjalnej był czas na swobodne rozmowy, całusy i wspaniały słodki poczęstunek, a także na wspólne zdjęcie z wnukami. Atmosfera spotkania była bardzo ciepła i uroczysta.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2009-01-28 przez: * webadmin * w kategoriach: Placówki oświatowe
| Wróć do listy artykułów