mapa strony   |
SmodCMS

 

Sołtysi Gminy Łuków na "Turnieju Sołtysów w Wąchocku"

W sobotni, pochmurny- deszczowy poranek, na przekór pogodzie grupa sołtysów, na czele z Panią Wójt Kazimierą Goławską wybrała się do Wąchocka- stolicy humoru na XII Krajowy Turniej Sołtysów.
Jak twierdzi Małgorzata Wysokińska- sołtys wsi Czerśl były to niezapomniane przeżycia z dużą dawką humoru dla wszystkich uczestników.
Sołtysi z Gminy Łuków byli pierwszy raz w "stolicy humoru", ale na pewno nie ostatni. Atmosfera tego turnieju jest niesamowita! Sołtysi z naszej gminy to oczywiście zgrana grupa i umiejąca, od pierwszej chwili, przyciągnąć uwagę innych i zachęcić do wspólnej zabawy. Niektóre konkurencje były dość wyczerpujące, jak np. maraton wąchocki, przejście wierzchem przez płoty, "dmuchanie" córki sołtysa czy szukanie jaj w stogu siana.
Z dumą przywieźliśmy nagrody, którymi zostali uhonorowani Piotr Świerczewski (elektryczna maszynka do mięsa i zestaw podróżny) i Grażyna Bijata (damski zegarek).
Zdjęcia z honorowym sołtysem Wąchocka i gościem Turnieju Sołtysów, aktorem Jerzym Janeczkiem (Witia z Samych Swoich), to dowód naprawdę wspaniałej atmosfery. Zachęcamy pozostałych sołtysów do uczestnictwa w Turnieju za rok, a do tego czasu bawmy się w naszych sołectwach na festynach i turniejach.

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Gmina Łuków - grafika

Opublikowano dnia: 2009-06-30 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
Ostatnio edytowane dnia: 2009-07-02
| Wróć do listy artykułów