mapa strony   |
SmodCMS

 

Artystyczne sukcesy dzieci z koła plastycznego GOK

Uczniowie uczęszczający na zajęcia koła plastycznego w Krynce , odnoszą sukcesy w licznych konkursach plastycznych organizowanych na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim . W ogólnopolskim konkursie plastycznym „Kocie sprawy” (organizator: MDK w Zamościu) nagrodę otrzymała Kinga Kłoczek (na zdjęciu wraz z Karoliną Chruściel). W wojewódzkim konkursie plastycznym „Z piosenką pod żaglami”- III miejsce zdobyła Izabela Kozioł. Nagrody przyznano podczas obchodów Dni Morza w ZSE w Lublinie. Izabela jest także laureatką Ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Ilustracja do wiersza Juliana Tuwima”(w 2013 r.)

Zdobywczynią podwójnej nagrody jest Milena Sadło – w powiatowym konkursie plastycznym „Leśnik gospodarzem lasu”, organizowanym prze Nadleśnictwo w Łukowie zajęła I miejsce, a w wojewódzkim konkursie plastycznym „Szare Szeregi: czas honoru, czas próby” otrzymała wyróżnienie . W powiatowym konkursie plastycznym „Rodzina – największy skarb”, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Łukowie ,II miejsce zajął Arkadiusz Chruściel (na zdjęciu z nagrodzoną pracą), a praca Kingi Kłoczek zdobyła wyróżnienie. Również w powiatowym konkursie plastycznym „Ilustracja do bajki” nagrodzono pracę Karoliny Chruściel.

Wszystkich uczestników konkursów przygotowała p. Agnieszka Czerska Pawlak, instruktor plastyki Gminnego Ośrodka Kultury w Łukowie.

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Gmina Łuków - foto

Opublikowano dnia: 2014-07-01 przez: * webadmin * w kategoriach: GOK
| Wróć do listy artykułów