mapa strony   |
SmodCMS

 

VIII Festyn Transportowców w Żdżarach

W niedzielę 27 lipca 2014r. w Żdżarach (gmina Łuków) na boisku piłkarskim odbędzie się Festyn Transportowców. Znana z dużej liczby przewoźników miejscowość już po raz ósmy zaprasza całe rodziny na dzień pełen dobrej zabawy.

Na chętnych, którzy zdecydują się przybyć do Żdżar już od godz. 14.00 czekać będzie wiele ciekawych atrakcji. Dla dzieci dostępne będą m.in. dmuchańce, kram z zabawkami, czy możliwość jazdy kucykami, dla starszych gorące dania i zimne napoje. Nie zabraknie także smaków regionalnej kuchni.

Przygotowano wiele gier i zabaw z nagrodami. Tradycyjnie przeprowadzony zostanie konkurs sprawnościowy z zaskakującymi konkurencjami. Zaplanowano również rozegrać mecz piłkarski dzieci vs. rodzice.

Nadto na stoisku strzeleckim Wojskowego Koła Łowieckiego 335 „Przyszłość” będzie możliwość sprawdzenia celności swojego oka. Z kolei Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji da uczestnikom sposobność jazdy konnej. Indywidualni właściciele jednośladów zaprezentują swoje motocykle.

Na scenie w występach artystycznych zaśpiewają zaproszone zespoły ludowe, uczniowie oraz soliści. Festyn zwieńczy wieczorna zabawa pod gołym niebem, którą poprowadzi DJ VALDEE.

Żdżary już dziś serdecznie zapraszają!

Gmina Łuków

Opublikowano dnia: 2014-07-18 przez: * webadmin * w kategoriach: Informacje
| Wróć do listy artykułów